23. Dünya Enerji Kongresi

Arda Grup İftar Etkiliği

Arda Grup ailesi için geleneksel olan İftar Yemeği Etkinliğini bu yılda bir aile olarak bir arada geçirdi.

Detay

ARDA GRUP Gana Projesi

 

ARDA GRUP Gana Projesi

 Arda Grup Akimoda, Akwatia ve Winneba içme suyu temini projeleri kapsamında bölge basını, yetkililer

ve bölge halkının düşüncelerini içeren haber videosudur.

Detay

Arda Grup Tanıtım Filmi

Bugüne ve gelecek kuşaklara karşı sorumluluklarımızı yerine getirerek, geleceğe değer katan çalışmalara Arda Grup imzasını atmaya devam edeceğiz. 

Detay

ARDA GRUP KİMDİR ?

Arda Grup olarak durmadan kendimizi yeniliyor, hedef ve değerlerimizden sapmadan başarılarımıza başarı katacağımız yeni projelere imza atarak gururla ilerliyoruz. 

 Detay

AKRA BÜYÜKELÇİSİ TEŞEKKÜR MEKTUBU

Akra Büyükelçisi Ülkemizin Gana'da tanıtımını teminen Akra Büyükelçiliği tarafından 30 Haziran - 8 Temmuz 2017 tarihleri arasında Kempinski Gold Coast Oteli'nde düzenlenen Türkiye Haftası'nın gerçekleşmesine Arda Türk Gana Ltd. tarafından sağlanan maddi destekten dolayı teşekkürlerini iletti.

Detay

Ghana Bağımsızlığının 60. Yılı

6 Mart 1957 de kazanılan bağımsızlığın 60. Yıl Kutlamaları'nın bir parçası olarak davet edilmiş olmaktan şeref duyar ve tüm Ganalıların  Mutlu Bağımsızlık Gününü Kutlarız. Gana, bağımsızlığını kazanmak ve daha da önemlisi 60 yıldır bağımsız bir statüye sahip ilk ulus olarak bölgede bir rol modelidir

Detay

ARDA GRUP ' tan 250 Çocuk ve Ailelerine Yardım Eli

ARDA GRUP olarak,  Sosyal Sorumluluğa verdiğimiz önem ve ulaştığımız her yere yardım götürme ilkesi gereği etkinliklerimiz devam ediyor.

Bu kapsamda ARDA GRUP CEO'su Sayın Serpil ÖZTÜRK tarafından planlanan etkinliğimize 250 Adet Çocuk ve Aileleri katılmış olup,  her birinin giyecek ihtiyaçları giderilmiş ve katılanlar için yemek organizasyonu düzenlenmiştir.

Bu organizasyona,  3. Bölge Millet Vekili Sayın Osman Poyraz, Sayın Ali Burak Tepe ve  Avcılar Kaymakamı Sayın Hulusi Doğan'da teşrif etmişlerdir. Ayrıca etkinliğimiz Ulusal Basında yer almaktadır.

 

 

Detay

Gana Eğitim Bakanlığı Haberi

Arda Grup 18 Sınıftan oluşan Breman Jamra İlkokulunu tamamen restore edip, eğitime elverişli hale getirmiştir.

 

 

 

Because we believe in education and in Children, we believe that children should have access to

education as it is a fundamental right that can have a dramatic impact on their future... Arda Grup

Detay

Türkiye-Afrika İş Formu

Arda Grup, İstanbul'un ev sahipliği yaptığı formda.

 

Sayın Zied LADHARI (Tunus Ticaret Bakanı), 

Detay

Cumhurbaşkanımız ve Gine Cumhurbaşkanı ile Yemekteyiz...

Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip ERDOĞAN tarafından, Gine Cumhurbaşkanı Sayın Alpha Conde onuruna verilen yemekte, iş dünyasının önde gelen isimlerinden  ARDA GRUP CEO 'su  Sayın Serpil Öztürk de davetliler arasındaydı.

Detay

ARDA GRUP Ghana Projesi

ARDA GRUP, Ghana Projesi ile ilgili kısa bir video....

 

 

Detay

Iran Ziyaret Programının Son Günü

Serpil Öztürk (CEO), Iran’da yatırım ve iş imkanları araştırmalarına devam ediyorlar. Ziyaretin son gününde İran’da yatırım kurumu Arda Grup heyetini konuk edip ağırladılar. Bir çok yatırım ve iş görüşmeler yapan ve bölge hakkında bilgi toplayan heyet, detaylı halde incelemek için Türkiye’ye geri dönüyorlar. Bu sırada Arda Grup İş Geliştirme Sorumlusu, Iran ile Türkiye arasında ki iş birliğine şu sözleriyle dikkat çekmiştir “İran, bir zamanların en önemli Ticaret yollarından biri olan İpek Yolu’nun merkeziydi, İran Hükümet’inin gelecek planlarını incelediğimizde bu Ticaret yolunu modern imkanlar ile tekrardan canladırmayı hedeflemektedir. Arda Grup olarak Iran’da bir iş yapmak istemiyoruz. Iran’da gelişimin bir parçası olmak istiyoruz.”

Detay

İRAN'da Ziyaret Devam Ediyor

ARDA GRUP, İran çıkartmasında çalışmalarına aralıksız devam ediyor. Proje alanlarını ve yatırım fırsatlarını yerinde tespit eden ve çalışmalarına devam eden ARDA GRUP heyeti aynı zamanda komşu iki ülke arasında ki dostluk ve işbirliği köprüsünü geliştirmekte.

Detay

ARDA GRUP, İRAN ZİYARETİNDE

Arda Grup, Ekim ayında İran İslam Cumhuriyet’in politik ve siyasi açıdan en önemli bölgesi olan Batı Azerbaycan bölgesine Sayın Vali’nin daveti üzerine ziyaret gerçekleştirmiştir. Ziyaret kapsamında Sayın Vali Kurban Ali Saadet ile makamında görüşülüp tanışılmış ve dostça ilişkiler geliştirilmiştir.

Arda Grup Yönetim Başkanı Serpil Öztürk, İran İslam Cumhuriyet’inin ekonomisinin önümüzdeki yıllarda çok hızlı büyüme oranına sahip olacağını ve İran’da en ideal yatırım fırsatlarını araştırmaya devam edildiğini söylemiştir. 

Detay

23. Dünya Enerji Kongresi

Arda Grup, Dünya Enerji Konseyinin en önemli etkinliği olan ve İstanbul’un ev sahipliği yaptığı 23. Dünya Enerji Kongresine katılım göstermiştir. 23. Dünya Enerji Kongresinde Dünya Enerji Liderleri, Geleceğin Enerji Liderleri ve Enerji Üçlemi zirveleri gibi özel oturumlarda bulunarak dünyanın her yerinden gelen ve ulusal, bölgesel ve küresel düzeylerde sürdürülebilir enerji sunmak için seçenekler arayan Enerji Bakanları, finans ve akademi dünyasının liderleri arasında diyaloglar gerçekleştirilmiştir.

Arda Grup, Dünya üzerinde en çok ihtiyaç duyulan kaynaklardan biri olan enerji alanında faaliyetler göstermeye 2015 yılı içerisinde başlamış ve bu konuda birçok etkinlik ve görüşmeler gerçekleştirmiştir. Ayrıca Arda Grup, dünyanın gelişiminde ve insanlığın daha iyi standartlarda yaşaması için faaliyetlerde bulunmaya devam etmektedir. Özellikle günümüz dünyasında Afrika’da ki enerji açığına dikkat çeken firmamız bu kıta üzerinde bulunan ülkelerin Enerji Bakanlıklarıyla görüşmeler gerçekleştirerek hem ülkelerin gelişmesine hem Afrika yaşayan insanların daha iyi yaşam koşullarına sahip olmasına yardımcı olmaktadır. Bu bağlamda, Genel Müdürümüz Bülent Öztürk, Afrika’da enerjiye en çok ihtiyaç duyan ülkelerden biri olan Nijer Cumhuriyeti Enerji ve Petrol Bakanı Sn. Foumakoye Gado ve Sanayi ve Madencilik Bakanı Sn. Hassane Baraze Moussa ile yatırımlar için çok verimli geçen ön görüşmeler gerçekleştirdiler. 

Detay

Select USA 2016 Yatırım Zirvesi Washington - USA

ARDA GRUP CEO ve Genel Müdürümüz Select USA 2016 Yatırım Zirvesine Davet Edilmişitr.

 

 

 

Detay

2015 YILI İHRACAT SEKTÖRÜNDE 13. SIRAYA YÜKSELDİK

TÜRKİYE İHRACATÇILAR MECLİSİ 2015 YILI RAKAMLAR

Türkiye İhracatçılar Meclisi'nin her sene yaptığı istatiktiksel veriler ve ihracat rakamlarına göre firmamız ARDA GRUP İhracat Sektörünce 13. Büyük Firma, Türkiye genelinde 300. Büyük Firma olmuştur.

 

Detay

Nijer yatırım projelerimiz

Nisan 2016 yılında Beşiktaş Dedeman Hotel’de Arda Grup yönetimi ve Nijer Eski Devlet Başkanı ve heyeti ile yapılan görüşmede, ülkenin en büyük ihtiyaçlarından birisi olan çimento fabrikası için ortak yatırım üzerine görüşmeler yapıldı. Yapılan görüşmeler sonucunda imza aşamasına gelinmiştir. Arda Grup, Afrika yatırım politikasında, ülkenin kalkınmasında yardımcı olacak projelere odaklanmaya ve hayata geçirme devam etmektedir.

Detay

Fil Dişi ile ilişkilerimiz

Afrika Bölgesi ve İş geliştirme Müdürümüz, 2015 yılının Kasım ayında Fil Dişi’nde bakanlık nezninde firmamız Arda Grup için görüşmeler yapmıştır. Arda Grup, Afrika’da yaptığı ve yapımını hedeflediği altyapı projeleri sadece ülke’nin kalkınmasını sağlayacak projeler değil ayrıca o ülkenin tüm nüfusunu pozitif açıdan etkileyen, yaşam kalitesini artıran ve milli gelire doğrudan olumlu şekilde etkisi olan projelerdir. Bu bağlamda Arda Mühendislik için Fil Dişi Hükümet Sözcüsü ve Fil Dişi Başbakanlık Kabine Direktörü ile yapılan toplantılarda Fil Dişi için öncelikli olan altyapı projeleri hakkında görüşmeler gerçekleştirilmiş ve protokol anlaşması imzalanmıştır. 29.02.2015 tarihinde Arda Grup CEO’su Serpil Öztürk ve Arda Grup Genel Müdürü Bülent Öztürk, Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan nazdinde Fil Dişine ziyaret gerçekleştirmiş ve Fil Dişi hükümeti ile olan ilişkilerimizi geliştirmiştir. Görüşülen projeler için 04.05.2016 tarihinde proje detayları için Paris’te firmamız hükümet yetkililerine sunum yapacaktır.

Detay

Sayın Cumhurbaşkanımızın ziyareti

Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan ile bitlikte proje faaliyetlerimizi gerçekleştirdiğimiz ülke Gana da resmi ziyaretlerde bulunuldu.

Detay

IRAN - Tebriz Belediye Başkanı Sayın Sadegh Najafi

Cengiz Kompozit Sanayi olarak biz Tebriz Belediye Başkanı Sayın Sadegh Najafi ile yaptığımız görüşmeler sonucunda Tebriz Belediyesi bizim ürünlerimizi kullanmaya karar vermiştir.

 

 

Detay

ARDATURK Gana Televizyonlarında - Have You Heard

ARDA GRUP bünyesinde bulunan ARDA TURK şirketimizin, Have You Heard programında özel tanıtımı yapılmıştır.

ARDA TURK Hidromek İş Makinaları, TÜMOSAN traktörle başta olmak üzere her türlü iş makinası, ekipmanları, yedek parça satışları ve servis faaliyeti sağlamaktadır. 

Detay

İhracat Başarı Ödülü

2014 yılında yaptığı ihracat rakamları ile ilk bin firma arasında 667. olarak yerini almış olan firmamız, 08.12.2015 Tarihinde IDDMIB (İstanbul Demir ve Demir Dışı Metaller İhracatçıları Birliği) düzenlemiş olduğu, kendi üyeleri içinde İlk 75 firmaya verilen ve ENKA, POLİMEKS, TEKFEN gibi firmaların da yer aldığı kategoride “İhracat Başarı Ödülü” nü kazanmıştır. Firmamız adına ödülümüz; CEO’muz Sayın Bayan Serpil ÖZTÜRK tarafından alınmıştır.

Detay

Tasam Ödülleri 2014

Türk Asya Stratejik Araştırmalar Merkezi (TASAM) 2014 Yılı

Stratejik Vizyon Sahibi İş Adamı ödülüne Grubumuzun CEO 'su Sayın Serpil ÖZTÜRK layık görülmüştür.

Detay

Gana'dan

Arda Mühendislik Gana'da projeleri devam etmektedir.

Turkey - Trade and Investment
Mission to Ghana & Gabon, the.

Detay

Paris Business Forum

09-11-2009 Sayın Bakanımız  Zafer Çağlayan Ziyareti

Detay

Gana İş Forumu

Gana Heyeti İle Gana'da yaptığımız projeler görüşüldü.

 

Detay

Eski Cumhur Başkanımız Abdullah GÜL ile Görüşme

Projelerimiz ile ilgili Sayın Eski Cumhur Başkanımız Abdullah Gül ile görüşüldü.

 

 

Detay